Moravský pohár v šachu v Boršicích

ŠO TJ Sokol Postoupky V sobotu 18. 1. pokračoval v Boršicích šestý ročník Moravského poháru družstev ml. dorostu v šachu třetím turnajem. Zúčastnila se ho také tři družstva našeho regionu.
V konkurenci 37 oddílů bylo nejvýše nasazené družstvo TJ Sokol Postoupky "A", které ve složení Zd. Prokopec (2,5/7), Petr Dvořák (3,5), Martin Dvořák (5) a Jiří Martišek (7) obsadilo celkově třetí místo se ziskem 18 bodů. Sokol Postoupky "B" ve složení Karel Staněk (3,5), Radek Dubina (2,5), Marek Basovník (6) a Jiří Doležal (3) vybojovalo 15 bodů a skončilo na 14. místě. Družstvo Slavie Kroměříž ve složení Petr Jonášek (3,5), Michal Kostka (3), Jana Blumelová (2) a Pavla Jonášková (5,5) se pohybovalo ve druhé pol. startovního pole a nakonec obsadilo 22. místo.
Skvělého individuálního výsledku dosáhl Jiří Martišek, který byl nejlepší na čtvrté šachovnici, a také Marek Basovník, který byl nejlepší na třetí šachovnici.
Konečné pořadí: 1. Staré Město "A" (21,5), 2. Brankovice "A" (18,5), 3. Postoupky "A" (18), 4. Boršice "B" (17,5) a 5. Boršice "A" (17,5).